approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,705,629
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "|alt=Wapen van" to "|Wapen van") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|align="center"|[[File:batenburg.ok.jpg|center|Wapen van Batenburg]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:batenburg.ok.jpg|center|Wapen van Batenburg]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|[[File:batenburg.hag.jpg|center|Wapen van Batenburg]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |[[File:batenburg.hag.jpg|center|Wapen van Batenburg]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|[[File:batenburgc1.jpg|center|Wapen van Batenburg]] <br/>Het wapen op een munt van de Bannerheerlijkheid Batenburg (1556, foto Marktplaats) | |||
|} | |} | ||
[[litwap|Literatuur]] : Gelre, 1414; Schimmelpennick van der Oije, 1985a; Manders, H. (geen verdere bron, informatie via de gemeente Wijchen). | [[litwap|Literatuur]] : Gelre, 1414; Schimmelpennick van der Oije, 1985a; Manders, H. (geen verdere bron, informatie via de gemeente Wijchen). |
edits